LUK144PL | PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY

Tactical Ops - Serwer sG

Tutaj przeznaczone do dyskusji na temat problemów i itp.

Tactical Ops - Serwer sG

Postprzez sQ1zzje » 22 lis 2016 2:08

Witam! Nie wiem czy to są problemy serwera czy moje, ale często znika mi serwer sG. W niedzielę grałem sobie na nim normalnie dopiero wieczorem zniknął, myślałem, że to problem serwera więc olałem sprawę. Potem znajomy dał mi adres serwera sG bym dodał go sobie do znajomych, niestety to również nie pomogło. W poniedziałek koło 15 wszedłem na aota i dalej nie miałem tego serwera, pojawił się on koło godziny 16 po czym zniknął jakoś przed 18 i się nie pojawił. Z tego co wiem parę osób ma problem podobny do mnie. W niedzielę jakiś gość skarżył mi się, że ma podobny problem i siedział sam na innym serwerze. Ktoś również otarł się o ten problem?
sQ1zzje

Re: Tactical Ops - Serwer sG

Postprzez LUK144PL » 22 lis 2016 17:26

sQ1zzje napisał(a):Witam! Nie wiem czy to są problemy serwera czy moje, ale często znika mi serwer sG. W niedzielę grałem sobie na nim normalnie dopiero wieczorem zniknął, myślałem, że to problem serwera więc olałem sprawę. Potem znajomy dał mi adres serwera sG bym dodał go sobie do znajomych, niestety to również nie pomogło. W poniedziałek koło 15 wszedłem na aota i dalej nie miałem tego serwera, pojawił się on koło godziny 16 po czym zniknął jakoś przed 18 i się nie pojawił. Z tego co wiem parę osób ma problem podobny do mnie. W niedzielę jakiś gość skarżył mi się, że ma podobny problem i siedział sam na innym serwerze. Ktoś również otarł się o ten problem?

Problemy leży u serwera sG to należy u nich zgłosić problemy techniczne żeby zrestartowali maszynę to powinno wyświetlić normalnie lista serwerów.

Wystarczy ręcznie edytować pliku "TacticalOps.ini" a następnie znaleźć wpisy i podmienić wszystko to nic trudnego:
Kod: Zaznacz cały
[UBrowser.UBrowserFavoritesFact]
FavoriteCount=10
Favorites[0]=.sG Public Server [ www.sto-gaming.org ]\185.21.191.90\8890\False
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Re: Tactical Ops - Serwer sG

Postprzez sQ1zzje » 22 lis 2016 20:39

Dzięki za pomoc! Pozdrawiam!