LUK144PL | PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY

Zgłoszenie skargi

Tutaj przeznaczone do dyskusji na temat Tactical Ops.

Re: Zgłoszenie skargi

Postprzez LUK144PL » 13 kwi 2015 9:16

forever napisał(a):Ja nikogo nie oskarżam. Mówię co myślę, może teraz są czyści, podejrzewam że mogą mieć polepszone .ini z wgranymi jakimiś trigerami. Bo jak pisze wyżej pamiętam ich PRO akcje na serwach bez ace a z anty czitem nagle "podstawowi" gracze zamykali, rozumiem możesz powiedzieć zły dzień. Ale takie coś nie zdarzało się tylko raz. Może się mylę, nie gram już w aota a na forum wejdą raz na jakiś czas zobaczyć. Dziś wszedłem i zobaczyłem te oskarżenia na gracza FFD (skilza podajże) i tylko wyraziłem swoją opinie. pzdr [luzik] [ok] [papa]

Rozumiem :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez seba » 26 lip 2015 19:48

gracze yakov i shlomo. ten drugi juz zbanowany przez blenda, ale wracaja ze zmienionym ip i dalej psuja zabawe. w zalaczniku demka ewidentny rdr i aim. radze zbanowac cala pule ip (zobaczyc w logach jakie maja), na ffd tez maja juz bany.

a tak btw: troche slabo, ze moderatorzy maja tylko semi2, bo jak widac na demku nawet przy ewidentym cheat moga jedynie kickac, czyli nic nie moga... a adminow aktywnych za duzo nie ma, szczegolnie w wakacje. przed chwila znow yakov szalal i aimem i nikt nic nie moze zrobic, a w dzisiejszych czasach nawet sie goscia votnac nie da, bo wiekszosc ma to w d*.
Załączniki
shlomo.zip
aim rdr shlomo
(940.72 KiB) Pobrane 112 razy
yakov.zip
rdr aim yakov
(739.07 KiB) Pobrane 111 razy
seba

Postprzez seba » 31 lip 2015 13:43

nick Apocalypse, afk i wlaczony aim, strzela ze spawn protection ;)
Załączniki
apo.zip
Apocalypse aim
(444.48 KiB) Pobrane 113 razy
seba

Postprzez seba » 31 lip 2015 18:38

nick only-palestine, czesto gra. zobaczcie demo, jakis bug z reload? gosc prawie nie przeladowuje, a strzela caly czas.
Załączniki
palestine.zip
only-palestine reload bug
(1.74 MiB) Pobrane 121 razy
seba

Postprzez v4e » 05 sie 2015 14:40

Seba to nie jest żaden bug, koleś zamiast przeładować kupuje nowa nabita bron ręcznie lub ma ustawiony bind. Dużo osób tak robi, taki minus tego ze można kupować poza respem..
v4e
TeamSpeak 3

Postprzez seba » 05 sie 2015 17:08

bindem sie podobno nie da kupic naladowanej. recznie troche nie wyglada, bo on nawet na moment nie przestaje grac. moze to byc jakis bug, albo zewnetrzy program, gdzie mozna zbindowac sobie makro klawiszy i myszki. nie wiem, czy robi to duzo osob, ale w kazdym razie do tej pory tylko on mi sie rzucil w oczy, bo sypal tym m4a1 caly czas.
Ostatnio edytowano 05 sie 2015 17:16 przez seba, łącznie edytowano 1 raz
seba

Postprzez v4e » 05 sie 2015 17:11

Adimro, non stop buguje. Mysle ze to powinno byc karane jak czit bo to co innego niz bieganie po dachach jak w Trooperze.. psuje cala gre.

Pozdrawiam.
Załączniki
adimro.zip
(267.1 KiB) Pobrane 120 razy
v4e
TeamSpeak 3

Postprzez LUK144PL » 14 sie 2015 14:50

seba napisał(a):gracze yakov i shlomo. ten drugi juz zbanowany przez blenda, ale wracaja ze zmienionym ip i dalej psuja zabawe. w zalaczniku demka ewidentny rdr i aim. radze zbanowac cala pule ip (zobaczyc w logach jakie maja), na ffd tez maja juz bany.

a tak btw: troche slabo, ze moderatorzy maja tylko semi2, bo jak widac na demku nawet przy ewidentym cheat moga jedynie kickac, czyli nic nie moga... a adminow aktywnych za duzo nie ma, szczegolnie w wakacje. przed chwila znow yakov szalal i aimem i nikt nic nie moze zrobic, a w dzisiejszych czasach nawet sie goscia votnac nie da, bo wiekszosc ma to w d*.

Dziękuję sebastian za nagrane demko yakov i shlomo zostanie przeniesiony na lista zbanowanych :)

PS. Mnie nie było przez jakiś czas dlatego miałem wakacje w czasie urlopie.

seba napisał(a):nick Apocalypse, afk i wlaczony aim, strzela ze spawn protection ;)

Apocalypse miał aimbota zostanie przeniesiony na lista zbanowanych :)

seba napisał(a):nick only-palestine, czesto gra. zobaczcie demo, jakis bug z reload? gosc prawie nie przeladowuje, a strzela caly czas.

Używa bindy do sprzedania i kupywania broni dlatego nie przeladowuje :)

-bF|`v4e` napisał(a):Seba to nie jest żaden bug, koleś zamiast przeładować kupuje nowa nabita bron ręcznie lub ma ustawiony bind. Dużo osób tak robi, taki minus tego ze można kupować poza respem..

Niestety to prawda, ludzie szukają bardzo dziwne pomysły na używanie bindy [yyyy]

seba napisał(a):bindem sie podobno nie da kupic naladowanej. recznie troche nie wyglada, bo on nawet na moment nie przestaje grac. moze to byc jakis bug, albo zewnetrzy program, gdzie mozna zbindowac sobie makro klawiszy i myszki. nie wiem, czy robi to duzo osob, ale w kazdym razie do tej pory tylko on mi sie rzucil w oczy, bo sypal tym m4a1 caly czas.

Da się kupić bronie wraz z naładowane amunicji do pełna.

-bF|`v4e` napisał(a):Adimro, non stop buguje. Mysle ze to powinno byc karane jak czit bo to co innego niz bieganie po dachach jak w Trooperze.. psuje cala gre.

Pozdrawiam.

Coś nie mogę odtwarzać nagrane demko Adimro [yyyy]
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Tactical Ops