LUK144PL | PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY

Zgłoszenie skargi

Tutaj przeznaczone do dyskusji na temat Tactical Ops.

Zgłoszenie skargi

Postprzez LUK144PL » 17 maja 2014 12:45

W tym temacie możecie zgłosić skargę na przykład: ktoś podszywa się pode mnie, wychodzi poza mapy, obrażanie kogoś, jakieś podejrzenie co do uczciwości gracza i itp. Serdecznie zapraszamy!
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Re: Zgłoszenie skargi

Postprzez Lions » 18 maja 2014 20:11

Nie wiem czy dobry temat, ale chciałem zgłosić zażalenie, nie koniecznie skargę :)
http://zapodaj.net/5c20742faaa85.jpg.html
http://zapodaj.net/1b6ea5d1266cd.jpg.html
http://zapodaj.net/23cf062426087.jpg.html
Na screenach, ładnie widać niekompetencje adminów, jednak dla tych którym nie chce się czytać opisze całe zdarzenie.

Akcja ta miała miejsce Niedzielnego wieczoru o 21, grałem sobie na pięknej mapie Castle. Grałem sobie spokojnie, aż tu nagle, straszny człowiek, zaczął mnie wyzywać od cziterów, ja oczywiście podchodzę z żartem, bo myślałem, że też żartuje, ale nie ! On mnie po prostu wyzywał ! Strasznie się oburzyłem i zacząłem ironiczną kpinę z niego. Niestety, do kolegi który mnie obrażał, dołączył łańcuszek w którym był semi-admin. Było naprawdę gorąca, po groźbach, które nie poskutkowały bo nie wyłączyłem czita, zaczęła się akcja mały sabotaż (mówiąc językiem Kamińskiego) . Dostałem ostrzeżenie ! Czułem że żarty się skończył, więc chciałem załagodzić sytuacje, niestety, to nie dało rady, zostałem zdeklasyfikowany z oszusta na haxach do frajera. Taki upadek oceny społeczeństwa na mój temat nie wróżył nic dobrego. Czułem, że ban będzie nieunikniony, chcąc zadać ostateczny cios wrogowi, mimo że wiedziałem że go nie pokonam, zapytałem czy ma na demku, że czituje, odparł, a właściwie nic nie odparł. Wtedy dostałem KICKA, jakiż to był cios dla mojego ego. Chcąc się zrehabilitować wróciłem na serwer gry i zagaiłem, czy można już skończyć z tymi podłymi oszczerstwami na mój temat, jakie było zdziwienie PRO semi-admina, gdy po KICKU zdołałem wejść na serwer, lecz szybko mi wyjaśnił, że mam zmienne IP ( o czym nie wiedziałem, ale dzięki za wtajemniczenie) po kolejnym cyklu kulturalnych nawiązań do mnie (frajer,oszołom,etc.) dostałem 2 WARNA, no to już wiedziałem, że pora pakować manatki, swoim ostatnim tchnieniem powiedziałem, że napisze skargę, za co mnie wyśmiano, wpadłem w potworną depresje i w potoku łez pisze tego posta. Rozumiem, że ktoś może nie liczyć się z tym, że ktoś może być od niego lepszy (Oh my God), ale procedur powinien przestrzegać, co ciekawsze było tam aż 2 adminów, z czego jeden podsycał drugiego. Naprawdę sprawa komiczna, ale czy osoby które nie rozróżniają KICKA od Bana, i są podatne na wpływ społeczeństwa, powinny latać z adminem ?
Lions

Postprzez headi » 18 maja 2014 21:06

Ja dosłownie przed chwilą grałem i byłem cziterem dla "nich" no ale bywa jak ktoś nie ma mózgu :)
headi

Postprzez Tygrysica^ » 19 maja 2014 18:43

Wtf ?! Jak można komuś dać bana/kicka za nic ? Sama jestem adminem i gdy sprawdzam kogoś to nie daję bana przy pierwszym lepszym widzi mi się tylko upewniam się 3 razy aż komuś dam bana za "czity". Rozumiem, każdy może popełnić błąd ale bez przesady .....
Cześć ! Chcę Cię zjeść ^^
Tygrysica^
Administrator

Postprzez Tygrysica^ » 19 maja 2014 18:47

Tak jeszcze dodam od siebie że wyczuwam tutaj lekki kompleks Boga - "mam admę - mogę wszystko". Razi mnie to że ktoś będąc SA wyzywa kogoś i jeszcze go to bawi. No lol....
Cześć ! Chcę Cię zjeść ^^
Tygrysica^
Administrator

Postprzez Lions » 20 maja 2014 20:38

Sprawę, można zamknąć.
Admin upomniany nie będzie już tak więcej robił zapewne :)
a z drugiej strony o aktywnego admina trudno, więc skończmy ten cyrk :)
Lions

Postprzez LUK144PL » 20 maja 2014 21:36

Nie ma problemu, sprawa została wyjaśniona :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez Lions » 01 lis 2014 17:41

tPwc lub tCpw czy jakoś tak, na demku widać nick.
Nie wiem co o demu sądzić, oceńcie sami.
Ja by obstawiał no-recoila, triggera i być może radar. Nie wiem.
Kod: Zaznacz cały
http://speedy.sh/FvmD2/tpwc.rar
Lions

Postprzez LUK144PL » 02 lis 2014 9:55

Lions napisał(a):tPwc lub tCpw czy jakoś tak, na demku widać nick.
Nie wiem co o demu sądzić, oceńcie sami.
Ja by obstawiał no-recoila, triggera i być może radar. Nie wiem.
Kod: Zaznacz cały
http://speedy.sh/FvmD2/tpwc.rar

Obejrzałem kilka razy nagrane demko tPwC (niemiecki gracz) i stwierdzam że jest czysty :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez KRIS][BCWR » 02 gru 2014 1:59

SKARGA?
ZGŁASZAM SKARGE SE CZESC GRACZY LEGALNIE SE CZITUJE KIEDY CHCE!

CHCECIE DOWOD?
ODE MNIE?

DROGIE DZIECI.. CHCIECIE DOWOD OD GRACZA CO GRA OD 2002 (CZYLI DŁUZEJ NIŻ 99% OBECNEJ SCENY?) ? ??? OK! PROSZE BARDZO!
POL|KRIS][BCWR
KRIS][BCWR

Następna strona

Powrót do Tactical Ops