LUK144PL | PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY

Turniej CTF

Tutaj przeznaczone do dyskusji na temat Tactical Ops.

Re: Turniej CTF

Postprzez forever » 04 sie 2014 22:32

Turniej zostaję przekładany a za 2-3 miesiące jeszcze mniej ludzi będzie w to grało . Zapisując się na ten turniej myślałem , że jacyś ludzie się ogarną stworzą teamy i będzie normalna gra . Widać nie jest to możliwe. Lepiej by było jakby pod koniec sierpnia odpalić ten pomysł niż później .
forever
TeamSpeak 3

Postprzez Tygrysica^ » 05 sie 2014 19:09

Reklama też jest ważna bo temat na forum nie zrobił wielkiej furory... Nooo może na początku :) Myślę że na serwie znalazłoby się kilka osób, które zechciałyby zagrać w turnieju :)
Cześć ! Chcę Cię zjeść ^^
Tygrysica^
Administrator

Postprzez LUK144PL » 05 sie 2014 21:59

Tak, został przełożony a podobnie słyszałem, że będzie więcej i aktywny pozostałe klany?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez forever » 28 paź 2014 21:23

Od czasu do czasu wejdę zobaczyć na Tactical Ops - Assault on Terror i widzę że gra coraz mniej osób teraz 8 zajętych slotów na waszym serwerze to można nazwać dużo. W paru ostatnich postach mówiłem że tak się stanie, że lepiej zrobić w sierpniu ale szanowna administracja (bez urazy) wymyśliła sobie żeby zrobić za parę miesięcy bo będzie grało więcej osób ... (nie chodzi mi o to żeby ten turniej zrobić teraz ale że miał być wcześniej). Dziękuje i dobranoc.
forever
TeamSpeak 3

Postprzez LUK144PL » 28 paź 2014 22:43

forever napisał(a):Od czasu do czasu wejdę zobaczyć na Tactical Ops - Assault on Terror i widzę że gra coraz mniej osób teraz 8 zajętych slotów na waszym serwerze to można nazwać dużo. W paru ostatnich postach mówiłem że tak się stanie, że lepiej zrobić w sierpniu ale szanowna administracja (bez urazy) wymyśliła sobie żeby zrobić za parę miesięcy bo będzie grało więcej osób ... (nie chodzi mi o to żeby ten turniej zrobić teraz ale że miał być wcześniej). Dziękuje i dobranoc.

Wcześniej zrezygnowaliśmy z tego ponieważ jest za mało ludzi a to nie wszystko jeszcze wprowadziliśmy poprawki dla Tactical Ops w wersji 3.4 (wydane oficjalne) ale nie mogę potwierdzić o przyszłości planowane że pojawi się nowa wersja i możliwości korzystanie z pojazdu oraz inne mody.

Turniej CTF trochę dawno był organizowany przez TOMEK NYSA:
https://tacops-server.com/forum/topic/773-tournament/

ZAMYKAM TEMAT
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Tactical Ops