LUK144PL | PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY

Turniej CTF

Tutaj przeznaczone do dyskusji na temat Tactical Ops.

Re: Turniej CTF

Postprzez LUK144PL » 29 cze 2014 12:52

REDYEZR napisał(a):Z tego co pamiętam, to ostatnim razem, kiedy polishCTF brał się za organizację turnieju, zapisała się wymagana liczba drużyn. Turniej jednak z jakiegoś powodu nie wystartował (najpewniej problem stanowiły zespoły ze sceny, których było więcej niż drużyn składających się z zawodników polishCTF).

Na starym PolishCTF było organizowany turniej CTF tylko problemy pojawiły się że nie zgodzili się na współpracy z Tactical Ops Scena z tego co pamiętam. Mieliśmy niespodziewany atak masowy na stronie PolishCTF a tak wszystko zaczęło od nowa podstawienia strony PolishCTF i zrezygnowali z przeprowadzania turnieju CTF.

Podobnie sytuacja się powtarzało jak tamtym roku PolishCTF nie starczyło kasy na utrzymanie serwera a także przeprowadzania turnieju CTF dlatego nie będę wypowiadał którego administracji nie zaniedbał obowiązki żeby przetrwał PolishCTF jak najdłużej. Po moim odejściu wszystko się rozsypało a ja zostałem porzucony z PolishCTF (przez to nie byliśmy zgodni).

Od 16.04.2014 powstał nowy serwer Tactical Ops - Polish Capture The Flag (czyli pochodzi od dawnej nazwy PolishCTF) dlatego chciałem podziękować którzy wspierali mnie i ciężko napracowali nad tym. Mamy jeszcze okazję organizować turniej CTF jeśli będzie mało osób zapisało się do turnieju CTF to nie ma sensu (podobnie sytuacja ogłaszałem w kwietniu a zapisało tylko 11 osób).

Zapisy do turnieju CTF - 1 vs 1
http://www.luk144pl.eu/viewtopic.php?p=1248
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez REDYEZR » 29 cze 2014 14:42

LUK144PL napisał(a):Podobnie sytuacja się powtarzało jak tamtym roku PolishCTF nie starczyło kasy na utrzymanie serwera a także przeprowadzania turnieju CTF dlatego nie będę wypowiadał którego administracji nie zaniedbał obowiązki żeby przetrwał PolishCTF jak najdłużej. Po moim odejściu wszystko się rozsypało a ja zostałem porzucony z PolishCTF (przez to nie byliśmy zgodni).

Tu muszę przyznać Tobie rację. Byłeś tam jedną z niewielu osób, które ogarniały zarządzanie tym projektem.
LUK144PL napisał(a):Mamy jeszcze okazję organizować turniej CTF jeśli będzie mało osób zapisało się do turnieju CTF to nie ma sensu (podobnie sytuacja ogłaszałem w kwietniu a zapisało tylko 11 osób

Skoro otworzyłeś zapisy do 1on1, to chyba nic Ci nie szkodzi, żeby zrobić to samo dla 3on3? 4 teamy do rozegrania cupa, lub utworzenia drabinki powinny się znaleźć.
REDYEZR

Postprzez LUK144PL » 29 cze 2014 15:07

REDYEZR napisał(a):Skoro otworzyłeś zapisy do 1on1, to chyba nic Ci nie szkodzi, żeby zrobić to samo dla 3on3? 4 teamy do rozegrania cupa, lub utworzenia drabinki powinny się znaleźć.

Otwieram zapisy do turnieju CTF - 3 vs 3
http://www.luk144pl.eu/viewtopic.php?p=1275

Na naszym serwerze Tactical Ops - Capture The Flag Tournament obowiązkowe jest zainstalowanie ACE 0.8g, w przeciwnym wypadku złamiecie regulamin gry w turnieju CTF. Chciałbym poprosić o wasze opinie. Serdecznie zapraszam!

Kod: Zaznacz cały
Nazwa serwera: Tactical Ops - Capture The Flag Tournament
Adres IP: 91.234.146.75:6666
Maksymalna ilość slotów: 22 sloty
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez REDYEZR » 01 lip 2014 21:23

LUK144PL napisał(a):Otwieram zapisy do turnieju CTF - 3 vs 3
viewtopic.php?p=1275

Dzięki!

Ogromny apel do graczy, którzy nie są w żadnym klanie/drużynie, żeby spróbowali się ze sobą zgadać i stworzyć jakiś team do tego turnieju (a najlepiej kilka zespołów).
Pamiętajcie, że ta inicjatywa jest tworzona przez graczy, dla graczy - bez was nie uda nam się rozegrać tego turnieju.
REDYEZR

Postprzez Lions » 03 lip 2014 12:29

Przydałby się dział: Klan szuka graczy i Gracz szuka klanu xD
Lions

Postprzez LUK144PL » 04 lip 2014 7:12

Lions napisał(a):Przydałby się dział: Klan szuka graczy i Gracz szuka klanu xD

Nie trzeba, ale wystarczy napisać :)

Tactical Ops - Polish Capture The Flag szuka graczy

lub
LUK144PL szuka klanu
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez headi » 04 lip 2014 8:59

Teraz pytanie Panowie. Po co to wszystko? :)
headi

Postprzez LUK144PL » 03 sie 2014 9:24

headi napisał(a):Teraz pytanie Panowie. Po co to wszystko? :)

Pewnie szukali żeby dołączyć do klanu :)

Chciałem poinformować was, że turniej CTF został przeniesiony na listopad / grudzień tego roku przez to mało osób zapisało się dlatego chciałem poprosić was o aktualizowanie do turnieju CTF.

Zapisy do turnieju CTF - 1 vs 1
http://www.luk144pl.eu/viewtopic.php?p=1248

Zapisy do turnieju CTF - 3 vs 3
http://www.luk144pl.eu/viewtopic.php?p=1275

Na naszym serwerze Tactical Ops - Capture The Flag Tournament obowiązkowe jest zainstalowanie ACE 0.8g a to nie wszystko większość nie wiedzieli że od dawna ten serwer jest cały czas aktywny. Serdecznie zapraszamy oraz przygotowanie do turnieju CTF!

Kod: Zaznacz cały
Nazwa serwera: Tactical Ops - Polish Capture The Flag [ACE 0.8g]
Adres IP: 91.234.146.75:6666
Maksymalna ilość slotów: 22 sloty
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez Tygrysica^ » 03 sie 2014 12:32

Czy jest sens dalej to wszystko ciągnąć?
Skąd wezmiesz graczy? Na serwie rano 3-4 graczy (czasami dobija do 10)... Wieczorami to samo jak nie gorzej :)
Cześć ! Chcę Cię zjeść ^^
Tygrysica^
Administrator

Postprzez LUK144PL » 03 sie 2014 15:26

Tygrysica^ napisał(a):Czy jest sens dalej to wszystko ciągnąć?
Skąd wezmiesz graczy? Na serwie rano 3-4 graczy (czasami dobija do 10)... Wieczorami to samo jak nie gorzej :)

To nie było moja decyzja ale wspólny administracja przełożyli ten turniej CTF ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tactical Ops