LUK144PL | PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY

Axl_Rose [ZBANOWANY]

Tutaj możesz złożyć prośbę o odbanowanie.

Re: Rejected by server

Postprzez Axl_Rose » 24 cze 2014 22:24

Czyli obowiązuje zasada,że tylko ten, który nakłada bana może go zdjąć? Już raz taki przypadek był i nie obowiązywała.
Nie mam co z nim rozmawiać, rozmawiałem z nim przez długi okres czasu, a on bez żadnych dowodów i bez poparcia dał mi bana, ot tyle. Jego jedyny dowód w tej sprawie to to, że często zmieniam nicki, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
Po za tym, przecież jesteś głównym administratorem, to Twój serwer, Ty tu rządzisz :)

Prosiłbym innych graczy o wtrącenie swojego zdania na ten temat ja Lions, z chęcią się dowiem co o tym sądzicie, bo dla mnie takie banowanie ludzi jest niedopuszczalne.
Axl_Rose

Postprzez Tygrysica^ » 24 cze 2014 23:08

Jak dla mnie ta sprawa ciągnie się o wiele za długo. Nie ma dowodów - demek, są tylko nicki i czyjeś słowa. Nie ukrywam że zastanawiałam się dość często czy nie grasz na jakimś małym dopalaczu ;), jednak nie banowałam bo bez dowodów po prostu tego nie robię. Gdy nie jestem na 100% pewna to nie dam nikomu bana.
Luk jesteś tutaj głównym administratorem i wypadałoby cokolwiek zdecydować w tym temacie. Nie wciągajmy tutaj jakiejś prywaty bo ktoś kogoś nie lubi itp. Nie ma dowodów - więc jak dla mnie można odbanować Axl.
Cześć ! Chcę Cię zjeść ^^
Tygrysica^
Administrator

Postprzez nyczka » 24 cze 2014 23:09

Przepraszam,że wtrącam swoje nędzne 3 grosze, ale poniekąd Axl ma racje. Podstawą do zbanowania gracza jest demo, logi. A tu z tego co się orientuje , nie ma owych rzeczy. Logi z tego,że zmieniał nicki to zmieniał, też często to robię. Także zadaje pytanie, co ma piernik do wiatraka? Jestem za tym aby dać unbana. Osobiste niechęci do danego gracza nie powinny mieć miejsca na stanowisku admina.Ewentualnie pogłoski, albo inne szmery bajery, że na tamtym miał bana za to i za to. Nie, na każdym serwerze musi mieć, dana osoba odpalone "dopalacze" . Wszystko w granicach rozsądku. Myślę,że to tyle co mogę powiedzieć w tym temacie.

P.S każdy zasługuje na drugą szansę, jakim człowiekiem by nie był ; )).

Wredna i zła nyccccccccccia! :D
`Kocham słońce, kocham kochać,
kocham dobry rap, kocham szacunek,szanuje miłość,
kocham wiatr latem,jestem sobą kocham siebie,
pi*prze co sobie myślicie,mimo wszystko,
co jest tutaj kocham życie!`

Obrazek
nyczka
Administrator

Postprzez Axl_Rose » 24 cze 2014 23:52

Dzięki za wsparcie i zapraszam do wypowiedzenia się w temacie: viewtopic.php?f=14&p=1184&sid=a7164d4515cb4d95fe3a4af9237658bb#p1184

Powiem szczerze, że nie spodziewałbym się kilka lat temu, że jedną z rozsądniejszych osób na stanowisku administratora będziesz Ty Tygrysiczko, może źle Cię postrzegałem, albo po prostu za słabo Cię znałem :)

Nie taka wredna i nie taka zła nyyczko Axl, nie Alex ;)
Axl_Rose

Postprzez nyczka » 25 cze 2014 20:35

Wybacz, na szybkiego pisałam : D.
`Kocham słońce, kocham kochać,
kocham dobry rap, kocham szacunek,szanuje miłość,
kocham wiatr latem,jestem sobą kocham siebie,
pi*prze co sobie myślicie,mimo wszystko,
co jest tutaj kocham życie!`

Obrazek
nyczka
Administrator

Postprzez LUK144PL » 26 cze 2014 19:39

Po długiej rozmowy z administracji Tactical Ops Server oraz rozmowy ze świadkami dotyczące na temat Axl_Rose zostały poinformowane do mnie, że ban jest nałożony słusznie.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez Tygrysica^ » 26 cze 2014 21:39

Nie rozumiem za bardzo tego posta. Ze mną nikt się nie kontaktował w tej sprawie. Nikt nie prowadził długich i namiętnych rozmów. Więc proszę tutaj nie kłamać.
Dema jak nie było tak nie ma ...

Proszę nie odblokować temat!
Cześć ! Chcę Cię zjeść ^^
Tygrysica^
Administrator

Postprzez Axl_Rose » 26 cze 2014 21:51

Nie ma co, mam tego dosyć, ogólnie rzucam to, bo zachowuje się spokojnie i kulturalnie, nikomu nie wadze, tylko gram, nawet chce pomóc, ale traktuje się mnie jak śmiecia, bez 'mee, ani bee'.
Widać, że jest to decyzja tego ZEE, bo cały czas do niego pisałeś PM, a takie rzeczy dotyczące mnie, powinno załatwiać się na forum.
Kolejna sprawa: chyba mam prawo zobaczyć jakieś dowody, albo zeznania jak to nazwałeś?
Za bardzo ulegasz wpływom Luk.
Kpiną jest to, że np. w sprawie Lionsa, krótkie demo (na którym nic nie ma swoją drogą) nie jest wystarczającym dowodem, a tutaj niepodważalnym dowodem jest oszczerstwo.
Widzę, że nawet 20 graczy jak się opowie po mojej stronie, jak nie będzie żadnego dema to i tak nic to nie zmieni.
Rozumiem gdybym był problematyczny, wulgarny- wtedy takie traktowanie jest ok, ale szkoda, że nie raczysz mnie żadnym uzasadnieniem tego bana.
Nie chce mi się pisać więcej, choć mógłbym wiele, ale jak już napisałem wyżej mam tego dosyć.
Teraz macie wyraźną odpowiedź, dlaczego ta gra umarła, nie tylko przez cheaterów, ale też przez takich administratorów i ogólną mentalność graczy prezentowaną Tactical Ops. Zgnoić, opluć, wtedy będzie mniejsza konkurencja...

Nie zamykaj jeszcze tego tematu, chciałbym poznać opinie innych graczy jeśli raczysz...
Axl_Rose

Postprzez LUK144PL » 26 cze 2014 22:38

Ostatni raz piszę do Axl_Rose, wszystko dowiedziałem o swoim podejrzenia dlatego jestem wdzięczny za rozmowy z administracji Tactical Ops Server oraz rozmowy ze świadkami. Trzeba było wcześniej pomyśleć zanim coś zrobiłeś złe rzeczy a teraz nie masz możliwości do odbanowania i miałem dość doraźnego załatwiania spraw.

ZAMYKAM TEMAT
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Prośby o odbanowanie