LUK144PL | PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY

Lions [ODBANOWANY]

Tutaj możesz złożyć prośbę o odbanowanie.

Re: Ban by Malina

Postprzez LUK144PL » 22 cze 2014 10:18

Ponownie został zbanowany, aż do wyjaśnienia sprawy?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez Lions » 22 cze 2014 16:08

MarcinMalinaPL napisał(a):Nie gram od dziś w tą grę i wiem jak ktoś potrafi grać normalnie a jak ktoś nie

Kolego, zanim ty zacząłeś gra ćw tą gre, to ja miałem taki staż jaki Ty masz teraz.
Jak umiesz rozpoznać czita, skoro na podstawie mojej akcji widać, że tego nie potrafisz ? Pozatym, jak się nauczyłeś ? Spedzałeś wolny czas na tym ? Wiesz czym objawia się triggerbot na CTFIE ? Za przeproszeniem - gówno wiesz, nie wiesz o czym piszesz, jak byś chciał się dowiedzieć, co oznaczają poszczególne komunikaty, jak rozpoznać czitera/tweak ini lub czym się oznajmia trigerbot na CTFie, to pisz, chętnie Ci wytłumaczę.
sam mnie cisnąłeś od cheaterów na serverze chodź nigdy nie cheatowałem

Ironia, sarkazm, beka ?
a ty masz nie lada do tego skłonności iż prosiłeś się o triggerbota od Orbesa na ACE + akcja z cheatowaniem na ESL'u :)

ahahahahahhahahahahahahahahahaahhahahaahahhaahahhahahahahahahah !
Jeszcze raz: ahahahahahahahahahhahahahahahaha !
Chcesz jeszcze raz ?
Z Orbesem jeszcze nigdy NAWET nie rozmawiałem. Orbes przestał grać po wpadce na UTDC, potem o ACE nie było nawet mowy. Potem była akcja z KamikadzeBoyem, ale to inna sprawa.
Jaka akcja z cheatowaniem na ESL`u ? Może moich kolegów z klanu, ALE nie moja !
Jak ja grałem na ESL`u, to ty zaczynałeś przygodę z tą gra.
więc nie próbuj mnie wrabiać ani mnie oczerniać tylko zajmij się Sobą.

To samo mogę powiedzieć o Tobie, bo jak można bez dowodów, takie farmazony i pierdoły wypisać na forum ? Skoro Ty możesz mnie oskarżać i banować tylko dlatego, że jesteś adminem, to gdzie tu sprawiedliwość ?
Mam za pewne więcej z Tobą demek bo już od dawna mi się na Ciebie skarżyli , nawet sam Rfe
mówi że ciskasz na radarze i pomógł mi to stwierdzić bo Cię obserwował więc możecie też go uznać jako świadka.

Proszę wstawiaj śmiało te demka sam nie nagrywam a fajnie by było zrobić fragmovie moich akcji z CTF`a.
SAM Rfe powiedział, ze jestem odpalony ? No to już zaczęło się robić poważnie, SAM RFE ! TEN WSZECHWIEDZĄCY RFE ! Jako świadka ? Tylko po co świadek jak nie ma sprawy ? Ok, możemy się zabawić w twoją grę.
Proszę o zbanowanie Malina za radara, demka nie mam, bo po co mi, bany na CTFie daje się dla widzimisię a ja takie mam poza tym anqe1a. widziała jak gra na radarze + forever też to widział. Są to moi świadkowie.
Przepraszam, za przekleństwa, ale piszę tego posta na takim wkurzeniu, bo nie lubię pomówień na mój temat.
Lions

Postprzez MarcinMalinaPL » 22 cze 2014 19:30

Po 1 to ja gram dłużej od cb w tą grę po 2 nie tylko ja tak twierdzę że cheatujesz i twierdzi tak sam Rfe i byłeś przez niego obserwowany przez 2 mapki :) więc nie udawaj bo ona na pewno będzie wiedział i umie rozpoznać grę cheata od normalnego człowieka
W dodatku dodam że był z tym kiedyś screen chyba na scenie jak się łasiłeś o triggerbota na ACE od Orbesa "bo i tak nikt nie gra już w tą grę a fajnie bańki będzie się strzelało na PL'ach"
Obrazek
MarcinMalinaPL

Postprzez Lions » 22 cze 2014 19:47

Tematu Rfe nie będę komentował.
Temat z Orbesem już wyjaśniłem.
Teraz wyjaśnię temat z banem.
Ktokolwiek ma dowody, że czituje, niech poda je teraz, lub zamilknie na wieki.
Jeżeli nie macie nic prócz poszlak czy jak to nazwać, to proszę o zdjęcie bana.

Słowniczek:
Dowody - ace sshoty, logi, dema !
Poszlaki - skargi, plotki i inne brednie !
Lions

Postprzez MarcinMalinaPL » 22 cze 2014 21:20

Co tu udowadniać byłeś obserwowany przez 2 mapy i nie tylko przez RF'a "Poszlaki" perfidnie widać jak stoisz w miejscu na każdej mapie upatrzysz Sobie miejsce i w nim stoisz nigdy nie rashujesz bo? Bo próbujesz ukryć cheata jakbyś się nie bał to na każdej mapie byś swobodnie łaził a tak na każdej jednej mapie masz upatrzone miejsce w którym siedzisz całą mapę
Obrazek
MarcinMalinaPL

Postprzez Lions » 22 cze 2014 21:49

MarcinMalinaPL napisał(a):Co tu udowadniać byłeś obserwowany przez 2 mapy i nie tylko przez RF'a

Dobra, na początek podejdę do tego z humorem, potem poważnie.
Proszę o zbanowanie MarcinaMaline za radar i aimbot. Obserwowałem go przez 20 map (niestety jak to prawdziwy gracz, nie nagrywam demek bo moje słowo wystarczy) i co 2 akcja to jest perfidny radar i czit.
MarcinMalinaPL napisał(a):Co tu udowadniać byłeś obserwowany przez 2 mapy i nie tylko przez RF'a

Daj mi DEMO, proszę po raz setny o DEMO, jakiś dowód a nie jakieś widzimisię ! Zrobimy tak, dawaj zagramy na ACE, będę grał tak samo jak na CTF`ie i będzie po sprawie.

"Poszlaki" perfidnie widać jak stoisz w miejscu na każdej mapie upatrzysz Sobie miejsce i w nim stoisz nigdy nie rashujesz bo?

Nie rashuje bo taki jest mój styl gry, jestem camperem, gram z MSG lub PH, lubię sobie pozabijać ludzi nie ruszając się i nie tracąc przy tym HP.
Zerknij na moje kille: http://www.luk144pl.eu/tacops/playerstats.php?player=451
Mam rashować z PH i MSG ?

Bo próbujesz ukryć cheata jakbyś się nie bał to na każdej mapie byś swobodnie łaził a tak na każdej jednej mapie masz upatrzone miejsce w którym siedzisz całą mapę

No na każdej mapie, wybieram sobie najlepsza miejscówkę na campienie. Zazwyczaj robię tak, żeby tamtędy dużo osób chodziło bo więcej zabije.
Na Rapidzie jest to tunel. Na stacku lustra itd.

Jeżeli to są wszystkie twoje "argumenty" na bana, to proszę o zdjęcie, wszystkie te "argumenty" obalam jednym i tym samym.
Proszę o DOWODY !
Lions

Postprzez LUK144PL » 23 cze 2014 8:12

Sprawa została wyjaśniona że nie ma dowodu żeby stwierdzić lub uznać za słuszny ban, MarcinMalinaPL przeprosił za błędy ale każdemu to może zdarzyć i zostałeś odbanowany. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniało wiele problemów związanych z niesłuszny ban.

ZAMYKAM TEMAT
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Prośby o odbanowanie