LUK144PL | PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY DLA GRACZY

Dlaczego AS 12 i PH 85 zostały usunięte?

Tutaj dodaj swoją opinię.

Dlaczego AS 12 i PH 85 zostały usunięte?

Postprzez Sm0kerPL » 01 lip 2014 20:18

LUK144PL napisał(a):Ankieta została zamknięta a mamy już 9 na TAK i 7 na NIE. Lista obecnie zagłosowali:
Kod: Zaznacz cały
TAK - Tygrysica^
NIE - Sm0kerPL
NIE - LoydBania
NIE - Lions
NIE - =J.L.=Vernun
NIE - headi
TAK - RiddiM
TAK - nyczka
TAK - Micro
TAK - bionicle
NIE - maslo
TAK - LUK144PL
TAK - forever
NIE - KriS
TAK - REDYEZR
TAK - FabiX

AS 12 (saiga) i PH 85 (parker hale) zostanie usunięty :)

to są kurw* jakieś jaja.... co wam przeszkadzają do cholery?
Sm0kerPL

Re: Dlaczego AS 12 i PH 85 zostały usunięte?

Postprzez REDYEZR » 01 lip 2014 21:10

Sm0kerPL napisał(a):to są kurw* jakieś jaja.... co wam przeszkadzają do cholery?

Już Ci tłumaczę, dlaczego większość zdrowo myślących osób, zagłosowała za wyrzuceniem tych broni. Pozwolisz, że przytoczę kilka argumentów:

1. Większość dobrych graczy potrafi świetnie strzelać ze snajperek (głównie z MSG). Nie muszę mówić, co się dzieje kiedy ktoś taki dobierze się do MSG, a co dopiero do PH. Oczywiście są wyjątki powodowane np. przez budowę mapy, jednak w przypadku tego CTFa, jest to rzadkość.

2. PH znajduje się do kupienia standardowo w SF, co oznacza, że ów strona jest w tym wypadku faworyzowana - W terro nie uświadczysz podobnej snajperki.

3. PH w przeciwieństwie do MSG zabija 1 strzałem, wyjątkiem jest trafienie w legi. Niezależnie, czy kucasz, czy stoisz, efekt po 1 strzale będzie ten sam. Wystarczy, że wychylisz się o 4 piksele zza rogu i już możesz się cieszyć nowym respawnem.

4. Spadek dynamiki gry - nie po to gra się CTFa, żeby po 10 min. cały serwer biegał z PH i kampił w 2 miejscach, czekając aż ktoś się łaskawie wychyli. Użyteczność większości innych broni spada w takim przypadku praktycznie do 0. Z shotgunem nie podejdziesz, bo zanim wybiegniesz z respa dostaniesz 1 strzała po którym padasz. Z innej broni nie będziesz strzelać, bo zanim ty wpakujesz komuś 2 HSy, TY sam dostaniesz 1 strzał w body i wracasz na respa.

Pomijam już inne patologie związane głównie z budową danych map (kto pierwszy dobierze się do PH, ten może trzymać przeciwnika w okolicach respa do samego końca mapy).

Tyle z mojej strony na ten temat.
REDYEZR

Postprzez Lions » 03 lip 2014 9:15

Tylko, żeby usunąć coś na serwerze lub wprowadzić jakieś zmiany które NAPRAWDĘ wpływają na grę powinna być większa różnica głosów !
9 - TAK
7 - NIE
Na tej podstawie usunięto bronie xd ?
2. PH znajduje się do kupienia standardowo w SF, co oznacza, że ów strona jest w tym wypadku faworyzowana - W terro nie uświadczysz podobnej snajperki.

Argument miałby sens na publiku, nie na CTF`ie, gdzie bronie zostają na ziemi.
Na moje kille z ph, połowa z nich jest w terr.
Lions

Postprzez Tygrysica^ » 03 lip 2014 10:50

Może teraz czas na normalną grę co ? :) Tutaj 9 na 7 głosów. Było dużo ludzi którzy pisali na serwie że też nie chcą tych broni i nie rejestrowali się tutaj. Dobry gracz potrafi grać chyba na każdej broni więc co za problem ;d
Cześć ! Chcę Cię zjeść ^^
Tygrysica^
Administrator

Postprzez REDYEZR » 03 lip 2014 13:40

Lions napisał(a):Argument miałby sens na publiku, nie na CTF`ie, gdzie bronie zostają na ziemi.
Na moje kille z ph, połowa z nich jest w terr.

Argument ma dalej sens, jeżeli bierzemy pod uwagę czas potrzebny na zdobycie takiej "leżącej" broni. Z tego co widziałem, nikt z posiadających PH nie wchodzi z tą bronią na przeciwnego respa.
Pierwsze PH zawsze kupuje ktoś z SF - oznacza to, że gracz będący po tej stronie, ma szansę zrobić kilkadziesiąt fragów z tej broni więcej, zanim ktoś z terro podniesie PH.
REDYEZR

Postprzez LUK144PL » 04 lip 2014 7:04

Sm0kerPL napisał(a):
LUK144PL napisał(a):Ankieta została zamknięta a mamy już 9 na TAK i 7 na NIE. Lista obecnie zagłosowali:
Kod: Zaznacz cały
TAK - Tygrysica^
NIE - Sm0kerPL
NIE - LoydBania
NIE - Lions
NIE - =J.L.=Vernun
NIE - headi
TAK - RiddiM
TAK - nyczka
TAK - Micro
TAK - bionicle
NIE - maslo
TAK - LUK144PL
TAK - forever
NIE - KriS
TAK - REDYEZR
TAK - FabiX

AS 12 (saiga) i PH 85 (parker hale) zostanie usunięty :)

to są kurw* jakieś jaja.... co wam przeszkadzają do cholery?

Dlaczego warto robić ankietę żeby sprawdzić ile osób głosowało, a niektórzy pisali na serwerze że nie chcą broni AS 12 (saiga) i PH 85 (parker hale) ale nie zarejestrowali się tutaj żeby zagłosować. Gdyby było więcej głosów na NIE to bronie nie zostały zmienione, a teraz więcej głosowało na TAK i przez jakiś czas gramy na normalnie broni.

Nie wszystko jest stracone ale można zgłosić o przywrócenie broni:
http://www.luk144pl.eu/viewtopic.php?p=206

REDYEZR napisał(a):
Sm0kerPL napisał(a):to są kurw* jakieś jaja.... co wam przeszkadzają do cholery?

Już Ci tłumaczę, dlaczego większość zdrowo myślących osób, zagłosowała za wyrzuceniem tych broni. Pozwolisz, że przytoczę kilka argumentów:

1. Większość dobrych graczy potrafi świetnie strzelać ze snajperek (głównie z MSG). Nie muszę mówić, co się dzieje kiedy ktoś taki dobierze się do MSG, a co dopiero do PH. Oczywiście są wyjątki powodowane np. przez budowę mapy, jednak w przypadku tego CTFa, jest to rzadkość.

3. PH w przeciwieństwie do MSG zabija 1 strzałem, wyjątkiem jest trafienie w legi. Niezależnie, czy kucasz, czy stoisz, efekt po 1 strzale będzie ten sam. Wystarczy, że wychylisz się o 4 piksele zza rogu i już możesz się cieszyć nowym respawnem.

4. Spadek dynamiki gry - nie po to gra się CTFa, żeby po 10 min. cały serwer biegał z PH i kampił w 2 miejscach, czekając aż ktoś się łaskawie wychyli. Użyteczność większości innych broni spada w takim przypadku praktycznie do 0. Z shotgunem nie podejdziesz, bo zanim wybiegniesz z respa dostaniesz 1 strzała po którym padasz. Z innej broni nie będziesz strzelać, bo zanim ty wpakujesz komuś 2 HSy, TY sam dostaniesz 1 strzał w body i wracasz na respa.

Pomijam już inne patologie związane głównie z budową danych map (kto pierwszy dobierze się do PH, ten może trzymać przeciwnika w okolicach respa do samego końca mapy).

Tyle z mojej strony na ten temat.

REDYEZR ma rację i święte słowa :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
LUK144PL
Administrator

Postprzez Lions » 04 lip 2014 8:56

Kiedy było PH i Saiga, ludzie pisali, żeby usunąć na servie.
Teraz piszą, żeby przywrócić.
Dlatego trzeba brać pod uwagę wynik ankiet na forum, bo jak ktoś się nie zarejestruje to nie ma praw narzekać.
A wynik na forum 9-7 ? Serio ?
Lions

Postprzez Tygrysica^ » 04 lip 2014 9:47

Po pierwsze z tego co widzę piszą Ci co chcieli by zostały bo niejednokrotnie pisałam że jest ankieta i czy chcą by zostały usunięte. Jest przewaga głosów na Tak. Za jakiś czas bronie mogą zostać przywrócone więc bez bólu dupek proszę ;)
Tygrysica^
Administrator

Postprzez Adrian62 » 04 lip 2014 13:04

Przede wszystkim powinny być dwie ankiety, po jednej dla każnej broni. Skąd wiemy że osoby głosujące były " za'' bądź "sprzeciw" dla obu broni na raz??? jedni chcieli sie pozbyć albo zostawić As12, drudzy Ph 85.
A może zrobić tak jak było na holenderskim ctf ? saiga zostaje, a PH 85 usunąć?
Obrazek
Adrian62
Starszy moderator

Postprzez Tygrysica^ » 04 lip 2014 13:29

Najlepiej dodajmy wszystko będzie mniejszy płacz.... Tak źle i tak nie dobrze
Tygrysica^
Administrator

Następna strona

Powrót do Opinie o serwery gier